Catering

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy działalności

dlatego też w swojej ofercie proponujemy profesjonalny catering. Swoje smakowite posiłki polecamy firmom, żłobkom i szkołom, a także osobom prywatnym, które pragną ugościć swoich bliskich, przyjaciół czy kontrahentów doskonałymi przysmakami.

„Niebo w gębie” to restauracja z duszą, a potrawy naszej kuchni doskonale uświetnią domowe imprezy, spotkania firmowe, bankiety czy inne tego rodzaju uroczystości. Firmy mogą również liczyć na codzienną dostawę naszych smacznych obiadów itp. Nasza oferta skierowana do szkół i żłobków uwzględnia specjalne potrzeby żywieniowe małych dzieci i młodzieży, dlatego też możecie być Państwo pewni, że każdy – od malucha po ucznia będzie z posiłków niezwykle zadowolony. Nasze posiłki cateringowe wykonywane są z najwyższej jakości produktów przewożone są w sposób bezpieczny i w pełni higieniczny, aby zapewnić Państwu to co najlepsze.

 

Catering

Jesteśmy otwarci na różnego rodzaju formy działalności

dlatego też w swojej ofercie proponujemy profesjonalny catering. Swoje smakowite posiłki polecamy firmom, żłobkom i szkołom, a także osobom prywatnym, które pragną ugościć swoich bliskich, przyjaciół czy kontrahentów doskonałymi przysmakami. „Niebo w gębie” to restauracja z duszą, a potrawy naszej kuchni doskonale uświetnią domowe imprezy, spotkania firmowe, bankiety czy inne tego rodzaju uroczystości. Firmy mogą również liczyć na codzienną dostawę naszych smacznych obiadów itp. Nasza oferta skierowana do szkół i żłobków uwzględnia specjalne potrzeby żywieniowe małych dzieci i młodzieży, dlatego też możecie być Państwo pewni, że każdy – od malucha po ucznia będzie z posiłków niezwykle zadowolony. Nasze posiłki cateringowe wykonywane są z najwyższej jakości produktów przewożone są w sposób bezpieczny i w pełni higieniczny, aby zapewnić Państwu to co najlepsze.

 

 

 

Niebo w gębie
Strzelecka 80A, 45-525 Opole
niebowgebie.opole@gmail.com
 77 454 09 03
 501 528 715

 

Godziny otwarcia

 

Poniedziałek: 12:00 -21:00
Wtorek: 12:00 -21:00
Środa: 12:00 -21:00
Czwartek: 12:00 -21:00
Piątek: 12:00 -21:00
Sobota: 12:00 -21:00
Niedziela: 12:00 -21:00

Napisz do nas